TELOS AUDIO DESIGN GROUNDING NOISE REDUCER < Aksesuarlar


      Alışveriş Sepetiniz için Tıklayınız >
5900 USD
KDV Dahil: 31,580.34
Havale ile: 28,422.31
Havale Kazancınız: 3,158.03

2006’da Taipei’de kurulmuş olan TelosAudio Design Co. Ltd., Tayvan’daki seçkin ses ürünleri imalatçılarından biridir.

TelosAudioDesign’da ürün geliştirmekteki felsefemiz gerçek sesi ortaya çıkarmak ve müziğin beğenilmesi için ölçeklendirmektir.

Muhteşem tasarım ekibimiz ve titiz işçiliğimizi biraraya getirerek, heyecan verici performansı elde ettiğimiz ürünlerimizi yaratmak için uğraşıyoruz. Böylelikle, müzikseverlere şık tasarım ve çok geniş çapta müzikaliteyi sağlıyoruz.

Farklı üretim alanlarımızda krom, altın, platin ve titanyum kullanıyoruz. Kaliteli ustalık ve kullanılan değerli metaller, global pazarda ürünlerimizin emsalsiz ürünler olmasını sağlamıştır. 

TELOS GNR Aktif Topraklama Kutusu

Yukardaki sınırlamalar nedeniyle TELOS,  topraklama uygulamasına yeni bir anlam getiriyor. Ve her türlü ses kurulumu için bunun en şık yol olduğu kanıtlanmıştır.

TELOS teknik ekibi, ses donanımını benzersiz bir bakış açısıyla analiz eder. Her ses donanımı doğru iç voltajda çalışmak için güç transformatörü kullanır. Bundan dolayı, her cihazın birincil tarafı ve ikincil tarafının olduğu söylenir. Birincil taraf, güç yuvasından transformatörün girişi boyunca uzanır. İkincil taraf, transformatörün çıkışından devre kartına doğrudur. Ses devreleri ikincil tarafta kalır.

TELOS teknik ekibi, yüksek hassasiyetli toprak referans voltajını hesaplamak ve üretmek için GNR’ın içinde CPU kullanımını önerir. Topraklama ses cihazının, toprak referans voltajını taşıyan TELOS GNR’ın bağlantı uçlarına bağlanmasıyla elde edilir. Böyle yaparak GNR, cihaz şasisi, ses devresi ve toprak bağlantısı için toprak referans noktasını tam olarak doğrulayabilir.

Yüksek hassasiyetli bir dijital saatle aynı analojiyi kullanarak GNR, her cihaza tutarlı bir referans noktası verip düşük distorsiyonlutoprak referans voltajı üretir. Ses kurulumu tek bir toprak potansiyelinde çalışırken sinyal iletimi, polarite uyumsuzluğu ve bit hatasına bağlı olan herhangi bir iletim kaybını engelleyerek en az empedansta olur. Böylelikle mümkün olan en iyi iletim elde edilir.

TELOS GNR aktif topraklama kutusu aynı malzemelerin topraklama kablolarıyla birlikte gelir. Böylelikle, her donanım aynı topraklama empedans özelliklerine sahip olup, büyük ölçüde renklendirme olasılığını azaltır.

Ses kurulumunuz için izole edilmiş topraklamaya sahip olmak, özel bir güç hattına sahip olmak kadar iyidir. Ses kurulumunuzda sadece GNR tarafından üretilmiş toprak potansiyel hizmetini kullanarak, gürültü tamamen izole edilmiş olacaktır.