JADIS ORPHEE 2 < Cd/Sacd Çalar


      Alışveriş Sepetiniz için Tıklayınız >
16450 EUR
KDV Dahil: 111,317.15

JADIS firması, tüm boş zamanlarını en kusursuz müzikal röprodüksiyonu bulmaya adayan Andre Calmettes'in yoğun tutkusunun meyvesidir. Bu tutkusu, audio cihaz meraklıları ‘audiophile’ler arasında büyük yankı uyandırmış ve ittifakla zamanının yüksek kalitede amfilerine kıyasla mükemmel ürünü kabul edilmiştir.

Bu başarıdan cesaret alarak, 1983'de üretimini rasyonelize etmeye karar vermiş ve JADIS firmasının temelini oluşturmaya başlamıştır. İlk yıllarda yapılan üretimlerde başta amplifier olmak üzere orijinal plana sadık kalınarak birim birim imal edilmekteydi. Çok kısa sürede Calmettes, elektronik üretimine donanımlı, onun felsefesine hakim kendi teknisyenlerini de katarak devam etmiştir

Jadis maintains their own dedicated digital research and development facility so CD players, CD transports and DACs are not simply an afterthought at Jadis. The Orphee 1 is a state-of-the-art tube CD player. It features a Delta/Sigma 24 bit Analog Device DAC, tube power supply, CDM12 Pro2 transport, USB input and fully balanced output.