AUDIOENGINE S8 Siyah < Subwoofer


      Alışveriş Sepetiniz için Tıklayınız >
550 USD
KDV Dahil: 3,226.85
Havale ile: 3,226.85

Audioengine S8 SUBWOOFER

Müzik, filmler ve oyunlar için kusursuz performans. S8, Audioengine aktif hoparlörler için mükemmel bas uzantısına sahiptir. İdeal küçüklükte ve kablosuzdur.

Ses siteminizi yükseltin
Özel bir aktif subwoofer olan S8, köşelere yerleştirilebilecek ya da mobilya arkasına gizlenecek kadar küçüktür. S8 harika bir bas performansına sahiptir, onun alçak, sıkı ve yumuşak bası, sisteminizdeki diğer hoparlörler ile uyumludur.

Özel Woofer
Ev sinema ve ses performansları için tasarlanmış çok hızlı bir alettir. S8, rezonantsız çelik gövdesi, alt frekanslara kadar inebilen, plastik çevrili, uzun ömürlü bir bas hoparlörüdür. S8 in bas sürücüsü aşağıda ve bas refleks portu öndedir yani yüksek seslerde bile daha seri, hassas bir bas işiteceksiniz. Başka bir deyişle, S8 sıkı, yumuşak ve doğal sese sahip bir hoparlördür.

Mobilya ayarında cila
Özel tasarım ve el becerisi ahşap kabinleri ile parlak beyaz ya da saten siyah cilası Audioengine S8’ i gerçek bir sanat eserine dönüştürür. Kabinler, vibrasyonları elimline edebilmek için 3 cm kalınlığında sağlam MDF den yapılmıştır.

Kablosuz Olmaya Hazır
Eğer S8’ i aktif hoparlörlerinizden uzağa bir yere yerleştirmek isterseniz, Audioengine W3 kablosuz ses adaptörü ya da Apple Airport Express kablosuz opsiyonlarına göz gezdiriniz. S8’ in arkasında yer alan, gömme AC elektrik çıkışı sayesinde kablosuz ürünler içinde mükemmel performansı yakalar.

Yüksek Güçte Amplifikatör
Dahili amplifikatöre sahip olan S8, 110/220 çift-voltaj şalterlidir ve sökülebilir güç kablosu vardır.

Kolay Bağlantı
Arka panelde yer alan bir çift sol/sağ RCA girişi sayesinde S8’i tüm cihazlara bağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm kablolar içerisindedir.

Çok yönlü ve kolay kontrol edilebilir
Arka panelinde Crossover, Faz ve Volume düğmeleri vardır. Açma kapama düğmesi aynı zamanda otomatik olarakta çalışır ve müzik dinlemediğinizde kendiliğinden kapanır.

Farkı işitin
Audioengine S8, kablosuz ses sistemlerine kullanım kolaylığı ve yeni bir kalite seviyesi getirdi. Kablosuz sistemlere özel bir ilgi ve hayranlığınız olmasa bile, farkı işiteceğinizi garanti ediyoruz!